Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
lubo655
Začátečník
Začátečník
lubo655


Poeet p?íspivku : 51
Age : 33
Registration date : 02. 06. 08

PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!   PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 3:26 pm

Tak, konečne som dokončil tu Hondu, ja som snou nadmieru spokojny, je to asi jedna z mojich najlepších prác, len akurat sa mi nezda v pozadi, poradte mi či mi sedi v pozadi dobre, alebo ho zmeniť.
Tak c+p su kola, interier (+ rebrush do modrej), prah + rebrush, spetne zrcatka, prave svetlo (+ brush do modrej), trubky čo su namiesto svetla :grin: ...a ktomu svetlu, nedalo sa mi nijak napasovať tam, tak som to vyriešil takto, a celkom sa mi to aj páči, tak som to tak nechal. Potom bok 30% brush, prefarbovanie do čiernej + rebrush ..a ešte c+p tahokov, to je asi všetko ...ak som na niečo zabudol, tak to uvidite dolu nižšie.
Dúfam že sa Vám bude páčiť a vopred dik za každý koment!!! :wink:
Origo šeci poznáte ...
Tuning:
PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Hondapreludetuning2fz0

Tak je tu up-date, viem že je to toony a bez odlseskov, ale už som nemal na to nervy, už som to cel čím skôr skončiť, tak je to tak ako to je..ja som stym celkom spokojny...dufam že aj vy ...pls comments
PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Dsc0018highreswq9hhhhhnx2


Naposledy upravil lubo655 dne Thu Jul 24, 2008 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
tomashko
Pokročilí
Pokročilí
tomashko


Poeet p?íspivku : 122
Age : 32
Registration date : 04. 05. 08

PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!   PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 3:32 pm

co sa tyka auta je veeeeelmi pekne hh hh ....ale to pozadie cry ....vobec ti to v nom nesedi hmmm
Návrat nahoru Goto down
robco37
Administrátor
Administrátor
robco37


Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 06. 04. 08

PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!   PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:28 pm

pekne az na pozasdie
Návrat nahoru Goto down
lubo655
Začátečník
Začátečník
lubo655


Poeet p?íspivku : 51
Age : 33
Registration date : 02. 06. 08

PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!   PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:17 am

tak update je tu ...koments pls
Návrat nahoru Goto down
Novic
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 38
Age : 30
Registration date : 28. 04. 08

PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!   PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:21 am

no mne se to dost lbi hlavne ted s novym pozadim ale chce to ty odlesky mno hmmm
Návrat nahoru Goto down
DaWe
VTuner
VTuner
DaWe


Poeet p?íspivku : 122
Age : 29
Registration date : 20. 04. 08

PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!   PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 3:21 pm

JJ u toho 2.pozadí udělej odlesky,ale jinak fakt krása Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!   PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PRELUDE DESIGNED BY LUBO655 // PVT // + UPDATE !!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» --MINI-- designed by Lubo655
» Unsuccessful Work // blee // Audi S3 // by Lubo655
» Prelude by Tomashko a Bunny...FINAL!!!
» BMW M3 Coupe // by Lubo655
» Alfa Brera ..do contestu ...od Lubo655

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Virtualní tuning :: Hodnocení-
Přejdi na: