Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ICQ problem???

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

ICQ problem??? Empty
PříspěvekPředmět: ICQ problem???   ICQ problem??? Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 9:41 pm

Zdravim. Mam problem s ICQ. Sem zvyklej na 5.1čku a teď namě vyběhla aktualizace. Tak sem to aktualizoval a nainstalovala se mi 6 . Tak sem si zase stáh 5.1 a zase to chce aktualizaci cry cry cry cry cry nevíte někdo co stim? Díky za rady . hh
ICQ problem??? Beznzvugr4
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
lubo655
Začátečník
Začátečník
lubo655


Poeet p?íspivku : 51
Age : 33
Registration date : 02. 06. 08

ICQ problem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ problem???   ICQ problem??? Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:33 pm

no mne vyhodilo presne toto iste ....a tak som si skusil nainštalovať ICQ 6 ..a zo začiatku som cel aj ja naspeť tu staru 5.1 ..ale nakoniec
sa mi zapačila, a nechal som si ju ....je isto omnoho lepšia a zaujímavejšia!!! ...ale to je už na tebe....ale stym ti asi nefim poradiť....
sry No
Návrat nahoru Goto down
awaj12
Pokročilí
Pokročilí



Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 24. 04. 08

ICQ problem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ problem???   ICQ problem??? Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:47 pm

Velice jednoduché.... stačí číst Smile já už sem o tom slyšel dříve už nefunguje žádné starší icq než 6.0 a prej mají v plánu změnit i kodovaní aby nefungoval ani quip, miranda apod.... .hold prachy sou prachy .... ae mě to taky štve bo mě se 6 seká a jestli zrušej aj quip tak neim no...
Návrat nahoru Goto down
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

ICQ problem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ problem???   ICQ problem??? Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 2:12 pm

awaj12 napsal:
Velice jednoduché.... stačí číst Smile já už sem o tom slyšel dříve už nefunguje žádné starší icq než 6.0 a prej mají v plánu změnit i kodovaní aby nefungoval ani quip, miranda apod.... .hold prachy sou prachy .... ae mě to taky štve bo mě se 6 seká a jestli zrušej aj quip tak neim no...
To udělej jako já smiech až se ti 5.1 otevře tak tu tabulku odsun aby nešla vidět a pakk dáš ctrl+shift+i a on se ti otevře seznam kontaktů a můžeš psát Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
Sponsored content





ICQ problem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ problem???   ICQ problem??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ICQ problem???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Off Topic-
Přejdi na: