Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jaky je vas oblibeny film/filmy

Goto down 
+5
DaWe
tony
lubo655
KoTy
Nowka
9 posters
AutorZpráva
Nowka
Začátečník
Začátečník
Nowka


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 28. 06. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:57 am

tak by me zamijalo jaky je vas oblibeny film/filmy
´ja se urcite rad kouknu na Kdo huli ten umi,vsechny dili Rychle a zbesile,Motorkari(Biker boyz),TOrque a ted me momental nic dalsiho nenapada lol! sunny


Naposledy upravil Nowka dne Sun Jul 06, 2008 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 1:15 am

Filmy moc né ale seriály joo:D třeba Simsnovi smiech , ulice , a ordinátor v růžovém záchodě smiech
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
lubo655
Začátečník
Začátečník
lubo655


Poeet p?íspivku : 51
Age : 33
Registration date : 02. 06. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 9:07 am

tak filmy hlavne tie, ktoré sa týkaju tuningu ...čiže tiže šecky diely Rychlo a Zbesilo ...a podobne....a potom ešte nejake tie horory ...tie milujem lol!
Návrat nahoru Goto down
tony
Moderator
tony


Poeet p?íspivku : 172
Age : 28
Registration date : 14. 04. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 10:06 am

KoTy napsal:
třeba Simsnovi smiech
[/b]

aj ty? smiech smiech smiech smiech smiech smiech smiech
Návrat nahoru Goto down
DaWe
VTuner
VTuner
DaWe


Poeet p?íspivku : 122
Age : 29
Registration date : 20. 04. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 11:30 am

Simpsnovi ve filmu,Simpsnovi(serial),Rychle a Zběsile,Hele vole kde mám káru smiech ,Poslední jízda,60 sekund....atd....
Návrat nahoru Goto down
Kanek
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 02. 05. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 10:40 pm

OMG ... south park NONSTOP smiech smiech smiech smiech já z toho nemožu ....

- C: Padej domů ty robertku
- K: ... hele neříkej bráškovi robertku!
- S: Co je to robertek?
- K: Nevím, a Cartman to taky neví!
- C: Náhodou to vím!
- K: Jo, a co?
- C: (odmlčí se) ... já vám to neřeknu!
- K: Co je to Kenny?
- Ke: To je přístroj na baterky takovej
- VkK: Hehehe
- C: Jóoó to je přesně keylův bráška
Keyle vezme brášku a dá Cartmanovi s ním přes hubu smiech

C - Cartman
K - Keyle
S - Stan(ley)
Ke - Kenny
VkK - Všichni kromě Kayla

---------

- C: Né číčo to je můj dortík!
- Č: Mňau!
- C: Né číčo to je můj dortík!
- Č: Mňaaau!
- C: Mááámi! Ta kočička je robertek!
- Cm: Tak to půjde spát s maminkou

smiech

C: Cartman
Č: Číča smiech
Cm: Cartmanova máma

---------

Já z toho někdy fakt nemožu smiech
Návrat nahoru Goto down
Joseph
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 20. 04. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:06 am

to co Dawe + taky trochu South Park
nejvíc hustej film - Mistři hazardu (Dukes of Hazard)
nebo taky Ghost Rider,....
nebo pak je takej supwer film a já si nemožu vzpomnět na název.... - jsou tam 4 motorkáři na chopperech a jdeu skrz Ameriku myslím na Floridu. Pamatuju si perfektní scému:
Jede první a najednou se mu na brýlích rozprskne kobylka, předjedou ho další dva a začnou se mu nehorázně chlámat. Poté vjedou do roje kobylek a jsou od nich celí. Nakonec jede ten čtvrtej, vidí toho prvního a začne se chlámat, popojede dál a začne se chlámat těm dvoum, co jsou od teho celý. Jenže potem do něho nabuří havran aon má jeho peří v hubě....

Jsu zvědavej kolik lidí si to přečetlo...
Návrat nahoru Goto down
tomashko
Pokročilí
Pokročilí
tomashko


Poeet p?íspivku : 122
Age : 32
Registration date : 04. 05. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 7:44 pm

Joseph napsal:
to co Dawe + taky trochu South Park
nejvíc hustej film - Mistři hazardu (Dukes of Hazard)
nebo taky Ghost Rider,....
nebo pak je takej supwer film a já si nemožu vzpomnět na název.... - jsou tam 4 motorkáři na chopperech a jdeu skrz Ameriku myslím na Floridu. Pamatuju si perfektní scému:
Jede první a najednou se mu na brýlích rozprskne kobylka, předjedou ho další dva a začnou se mu nehorázně chlámat. Poté vjedou do roje kobylek a jsou od nich celí. Nakonec jede ten čtvrtej, vidí toho prvního a začne se chlámat, popojede dál a začne se chlámat těm dvoum, co jsou od teho celý. Jenže potem do něho nabuří havran aon má jeho peří v hubě....

Jsu zvědavej kolik lidí si to přečetlo...
Taaaak Mistři hazardu (Dukes of Hazard) je ten najlepsi film aky kto kedy natocil....uz som ho videl asi 10000 krat chech chech
A inak k mojim oblubenym patria aj vstky casti Rychlo a zbesilo...a este sa mi fakt paci film Queen of the dmaned.....druhy najlepsi film na svete chech chech ...aj ked teraz som v rozpakoch ci sa mi lubi film alebo ta hudba co v nom hra smiech ....ale to je jedno
A aj transformers su moooc fajn film What a Face
Návrat nahoru Goto down
DaWe
VTuner
VTuner
DaWe


Poeet p?íspivku : 122
Age : 29
Registration date : 20. 04. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:30 pm

V pondělí jsem viděl film Huligans a strašně se mi to líbilo,takže všem doporučuju hh
Návrat nahoru Goto down
awaj12
Pokročilí
Pokročilí



Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 24. 04. 08

Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:50 pm

Hvězdný války asi nejvíc potom já robot, transformers, 60 sekund, FaF a neim ai ještě hancock hh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaky je vas oblibeny film/filmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaky je vas oblibeny film/filmy   Jaky je vas oblibeny film/filmy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jaky je vas oblibeny film/filmy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Off Topic-
Přejdi na: