Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Čtěte všichni!!!!!!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

Čtěte všichni!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Čtěte všichni!!!!!!!   Čtěte všichni!!!!!!! Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 10:26 pm

Battly se mazat nebudou !!!! Před týdnem koukám že si založil Wiky s Tonym battle a byl založen od Robca. A Wiky mi napsal jestli si může založit battle a já mu napsal ,že ho má a pak kouknu a je smazanej!!! a Wiky řikal ,že tony nemá čas! Takže si to jednoduše smazal aby nepřišel o body. Ještě jednou a budou strženy BODY. Je to prostě nefér takže battly můžou matzat jen ADMINI!
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
tony
Moderator
tony


Poeet p?íspivku : 172
Age : 28
Registration date : 14. 04. 08

Čtěte všichni!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtěte všichni!!!!!!!   Čtěte všichni!!!!!!! Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 3:54 pm

KoTy napsal:
Battly se mazat nebudou !!!! Před týdnem koukám že si založil Wiky s Tonym battle a byl založen od Robca. A Wiky mi napsal jestli si může založit battle a já mu napsal ,že ho má a pak kouknu a je smazanej!!! a Wiky řikal ,že tony nemá čas! Takže si to jednoduše smazal aby nepřišel o body. Ještě jednou a budou strženy BODY. Je to prostě nefér takže battly můžou matzat jen ADMINI!

no to bude asi tak že wiki sa ma ani nespýtal či ten battle chcem a jednoducho ho založil a ja som ho vôbec nechcel
Návrat nahoru Goto down
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

Čtěte všichni!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtěte všichni!!!!!!!   Čtěte všichni!!!!!!! Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 4:20 pm

příště to jenom zamkni Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
Sponsored content





Čtěte všichni!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtěte všichni!!!!!!!   Čtěte všichni!!!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čtěte všichni!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kreslený tuning :: Battles-
Přejdi na: