Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vaše oblíbené auto ??

Goto down 
+5
awaj12
Joseph
tony
robco37
KoTy
9 posters
AutorZpráva
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:29 pm

jaké auto je vaše nejoblíbenější
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:31 pm

Mazda RX-7
Lamborginy Galardo
Lamborginy Spyder
Nissan skiline
Nissan 350z
Shelby mustang
BMW M5
Adalší
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
robco37
Administrátor
Administrátor
robco37


Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 06. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 4:07 pm

skoro kazde bmwwwwwwww I love you
Návrat nahoru Goto down
tony
Moderator
tony


Poeet p?íspivku : 172
Age : 28
Registration date : 14. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 3:20 pm

Japonské mašinky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joseph
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 20. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:10 pm

BMW M5 z roku 2001 - bílá barva, laděný výfuk, kůže.... I LOVE HER
- todle auto bych jedou chtěl vlastnit
I love you I love you I love you

nebo taky americké klasiky
viz. Plymouth Superbird, Dodge Charger (viz. General Lee), Challenger
všemožné Barracudy, Novy....
nebo nějakou Škodu Fabia I RS - černá metla, zeleně stříkle brzdiče, koncovka výfuku, nové nárazníky..
rozjíždění do kopce bez brzdy, stačí jen přidat plyn.....
Návrat nahoru Goto down
awaj12
Pokročilí
Pokročilí



Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 24. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 11:12 pm

Cheap ty si takový skromný co lol! No já mám od dědy slibeny Hyndai Coupe 2.7 V6 - automat s možností sekvenčního řazení Very Happy Už sem v něm parkrat jel je to supr auto tak doufám, že ho na 18- tiny ,,zdědím'' no kdyby ne tak od mamky mam slibenou nexii 1.5 - 55 Kw Co si asi dva roky tuníme. No auto co bych fakt chtěl a možná by se to mohlo splnit je Mitsubishi eclipse, nevím jaky ročnik to je ale typuju něco okolo 96 asi What a Face do 150 000 pěkný kousek i když to neni taky malo ale neni to až zas tak v nebi ta cena tak snad Smile No jinak co by bylo už realnější civic 2 gen. nebo crx 2. gen. cheers
Návrat nahoru Goto down
Joseph
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 20. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 12:00 pm

hej automat je vcelku v poho, taky sem s pár takýma autama jezdil (př. Peugeot 406 V6 3.0 nebo Audi A6 Sline...)
nejhorší je na tom ta řídící jednotka
jestli se ti tam posere tak vyplácni aspo'n 20.000,-
jinak ta Nexia ... No mě se líbí spíš Hyundai Accent z roku 2001, stojí okolo 100.000,-
Návrat nahoru Goto down
awaj12
Pokročilí
Pokročilí



Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 24. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 6:39 pm

Joseph napsal:
hej automat je vcelku v poho, taky sem s pár takýma autama jezdil (př. Peugeot 406 V6 3.0 nebo Audi A6 Sline...)
nejhorší je na tom ta řídící jednotka
jestli se ti tam posere tak vyplácni aspo'n 20.000,-
jinak ta Nexia ... No mě se líbí spíš Hyundai Accent z roku 2001, stojí okolo 100.000,-

Jestli jak říkáš že accent stoji 100 tisíc tak nexiie je někde jinde Laughing +- o polovinu míň lol!
Jinač tady je foto Smile a ten vyfuk už je výš cheers
http://vt-car.blog.cz/0708/daewoo-nexia
A taky musím podotknout, že s nexii za 12 let nebyl JEDINÝ problém Cool
Návrat nahoru Goto down
Joseph
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 20. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeThu May 08, 2008 1:03 pm

no vypadá dobře, já jsem s hyundaiama moc nejezdil a s nexií zatím vůbec, takže nemůžu posoudit
jen bych asi jinak udělal sladění neonů a laku ...

a ten výfuk je v poho......
jen bych ji trochu snížil, aale né moc, jinak to na našich cestách rozsekáš
Návrat nahoru Goto down
awaj12
Pokročilí
Pokročilí



Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 24. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeThu May 08, 2008 5:29 pm

Mamce se nejvic libily modrý ale to měl každej druhej v clubu tak chtěla jiný a nechtěla zas mit šecko červené tak sme vzali zelené Smile a snžit ? Ani nahodou zaprve už tak to při plnem autě občas drhne o podběh (ale za tyden tam budem davat vyšši dorazy) a za druhé mamka s tim jezi do prace a taky.. neni to jen auto na srazy spíš naopak , už ty větší kola a tenčí pneu přispěly k tomu , že to neni tak ,,luxusní'' jakl to byvalo ... a nejezdí to nijak zvláštně... je to ta slabší verze 8 v - 55 Kw a neni to zas nejměnší auto takže zavodit se s tim moc neda chech no na to to auto taky není Smile
Návrat nahoru Goto down
Digital Nation
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 41
Age : 35
Registration date : 23. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeThu May 08, 2008 5:38 pm

my mame doma audi A6 avant quattro....takze asi to je moje naj.....ale ma to automatiku tak ked som ho bol minule prevetrat tak som sa ani nenazdal a siel som 200 po dialnici takze je to proste delo cheers
Návrat nahoru Goto down
SWM
Začátečník
Začátečník
SWM


Poeet p?íspivku : 64
Age : 30
Registration date : 17. 04. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeSun May 11, 2008 5:35 pm

kze u mě vyhrává Alfa romeo 8C a dodge viper , poom beru ještě hondu s 2000 protože jsou sem se dostakl poprvý do TM .. a poslední je Jaguár Type E hh , co mu říkáte?? já ho žeru chech
Vaše oblíbené auto ?? Jaguryj7
Vaše oblíbené auto ?? Jaguryj7.b0cb6a3dcb

a ještě pklno dalších .. ale to už se mi nechce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
lubo655
Začátečník
Začátečník
lubo655


Poeet p?íspivku : 51
Age : 33
Registration date : 02. 06. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 9:52 am

tak ja ich mam tiež dosť...ako každý ...ale môj sen je Mitsubishi Lancer Evo 9 ...fakt, možno pre niekoho obyčajné aftíčko...ale pre mna
výnimočnéé. lol!
Návrat nahoru Goto down
Nowka
Začátečník
Začátečník
Nowka


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 28. 06. 08

Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 10:25 am

muj sen je naka amerika nak od 1960 az ta ktera se mi bude libit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše oblíbené auto ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbené auto ??   Vaše oblíbené auto ?? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše oblíbené auto ??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Off Topic-
Přejdi na: