Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Poretbujeme 1 VTunera..

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
robco37
Administrátor
Administrátor
robco37


Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 06. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeTue May 13, 2008 6:10 pm

takze kedze VT Fights prve kolo skonci tak zostanu 7 VTuneri....potrebujeme este jedneho ktory bude iba v 2.kole...pls kto ma zaujem nech napise sem.. hh
Návrat nahoru Goto down
Miker
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 28. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: miker   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeTue May 13, 2008 7:38 pm

no keď by nevadilo že sem to v prvním kole nestihl tak když na to teď bude aspoń 14 dní tak mě tam napište...ale pochopím když budete chtít dát možnost někomu, kdo to ještě nezkusil ale přece kdyby se nikdo neozval tak mě tam klidně napište pokud na to dáte víc jak 10dní ...
Návrat nahoru Goto down
robco37
Administrátor
Administrátor
robco37


Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 06. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeTue May 13, 2008 8:52 pm

Miker napsal:
no keď by nevadilo že sem to v prvním kole nestihl tak když na to teď bude aspoń 14 dní tak mě tam napište...ale pochopím když budete chtít dát možnost někomu, kdo to ještě nezkusil ale přece kdyby se nikdo neozval tak mě tam klidně napište pokud na to dáte víc jak 10dní ...

tak ak sa nikto iny neprihlasi este zajtra tak si tam ty..ale uz to dufam spravis Smile
Návrat nahoru Goto down
Miker
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 28. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: miker   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeTue May 13, 2008 10:33 pm

jj stoprocentně nezklamu.. sem toho měl fakt mooc No ...
Návrat nahoru Goto down
Joseph
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 20. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeWed May 14, 2008 3:14 pm

vadilo by moc kdybych se přihlásil ? i když jsem to projel s Awajem
Návrat nahoru Goto down
robco37
Administrátor
Administrátor
robco37


Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 06. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeWed May 14, 2008 6:46 pm

Joseph napsal:
vadilo by moc kdybych se přihlásil ? i když jsem to projel s Awajem

tak ked uz prehras battle a dodal si pracu tak to ne....iba ten co nedodal pracu moze ist..
Návrat nahoru Goto down
awaj12
Pokročilí
Pokročilí



Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 24. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeWed May 14, 2008 10:45 pm

Podle mě by se mělo zakazat ,,najimani'' vtuneru co už tam byli a to jak josepha tak toho druheho co tu psal, bo tet joseph muže namítnout, že se na to rači měl vys*at vubec nic neposlat a stejnak by postoupil takhle si dal praci a nema šanci na pokračování oproti někomu kdo to vubec neudělal hmmm
Návrat nahoru Goto down
robco37
Administrátor
Administrátor
robco37


Poeet p?íspivku : 296
Registration date : 06. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeWed May 14, 2008 10:54 pm

awaj12 napsal:
Podle mě by se mělo zakazat ,,najimani'' vtuneru co už tam byli a to jak josepha tak toho druheho co tu psal, bo tet joseph muže namítnout, že se na to rači měl vys*at vubec nic neposlat a stejnak by postoupil takhle si dal praci a nema šanci na pokračování oproti někomu kdo to vubec neudělal hmmm

no mas pravdu ale ak sa neprihlasi nik iny...tak co??
Návrat nahoru Goto down
awaj12
Pokročilí
Pokročilí



Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 24. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeThu May 15, 2008 4:16 pm

Jediné co mě nepadá nebrat nikoho pokud se nikdo jiny nepřihlasi, tohle by prostě nebylo fér...
Návrat nahoru Goto down
KoTy
Administrátor
Administrátor
KoTy


Poeet p?íspivku : 308
Age : 29
Registration date : 02. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeThu May 15, 2008 6:08 pm

souhlasím s awajem robco napiš si na papírek na každý jedno jméno a dávej je k sobě a kdo zbyde postupuje automaticky!! hmmm
Návrat nahoru Goto down
https://vt-design.forumczech.com
Joseph
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 20. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeThu May 15, 2008 6:54 pm

dík awaji že ses mě zastal.....
taky to tak cítím
Návrat nahoru Goto down
Miker
Začátečník
Začátečník



Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 28. 04. 08

Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitimeThu May 15, 2008 8:34 pm

jj souhlasím Smile aspoň si příště dám pozor abych to stihl Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poretbujeme 1 VTunera.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poretbujeme 1 VTunera..   Poretbujeme 1 VTunera.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poretbujeme 1 VTunera..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: VT Fights :: Pokec o VT-F-
Přejdi na: